Leutherweg 9

Venlo 5915CA Semi-bungalow

€ 675.000 k.k.

1 754 m²
Woonopp.
272 m²
1975
Volume
1241 m³

In Venlo-Oost nabij supermarkt en scholen gelegen geschakelde semibungalow met zeer ruime zonnige tuin met veel privacy, zwembad, groot overdekt terras/serre, grondwaterpomp en vrije achterom. Woning beschikt tevens over een garage, aparte opslagruimte/loods met nieuwe Atag cv-ketel (2021) en aparte praktijkruimte welke thans in gebruik is als kapsalon maar ook ideaal is voor nagelstudio/schoonheidssalon of kantoor aan huis.

Indeling:
Ruime entree met marmeren vloer met garderobe, meterkast, bergkast en toegang tot de kruipruimte. Zeer ruime woonkamer eveneens voorzien van marmeren vloer, openhaard, plafond met eiken massieve balken en maar liefst 5 openslaande tuindeuren naar tuin. Massieve eikenhouten keuken met inbouwapparatuur zoals: koelkast, diepvries, afzuigkap, inductiekookplaat, oven en vaatwasser. 2 ruime slaapkamers waarvan 1 slaapkamer met PVC-vloer en de andere slaapkamer met tapijt. Het creëren van een derde slaapkamer ten koste van de ruime woonkamer is eenvoudig en tegen lage kosten te realiseren. Badkamer met ligbad, aparte douche, wastafel en 2de toilet. De ruime zonnige tuin met veel privacy beschikt over een zeer groot zwembad met een diameter van 9 meter.

Er is middels een luik toegang tot de geïsoleerde vliering.

Bijzonderheden: bouwjaar 1975. Oppervlakte perceel 1.754m2. Woonoppervlak 272m2. Overige inpandige ruimte 32m2. Externe bergruimte 81m2. Inhoud 1241m3. Isolatie van dak. Woning is voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Aanvaarding in overleg.

Algemeen

Adres:Leutherweg 9
Venlo
Referentie:5915CA
Vraagprijs:€ 675.000 k.k.
Type:Semi-bungalow
Beschikbaar vanaf:In overleg
Ligging:In centrum, In woonwijk
Perceeloppervlakte:1.754 m²
Totale woonoppervlakte:272 m²
Type constructie:Traditioneel
Bouwjaar:1975
Inhoud:1241 m³
Bouwlagen:2
Overige inpandige ruimte:32 m²
Externe Bergruimte :81 m²
Algemene staat:Normaal

Indeling

Kamers:6
Slaapkamers:2
Badkamers:1
WC:2
Woonkamer:51 m²
Keuken:Ja, Half-open keuken, Ingericht met inbouwapparatuur
Zolder:Ja
Praktijkruimte:24 m²
Serre:96 m²
Tuin:Ja
Tuin oriëntatie:Noord-Oost
Tuin kwaliteit:Normaal
Garage Oppervlakte:22 m²

Comfort

Winkel:Ja - op 500 m tot 1000 m
School:Ja - op 1000 m tot 1500 m
Snelweg:Ja - op 500 m tot 1000 m
Ontspanning:Ja - op 500 m tot 1000 m
Restaurant:Ja - op 500 m tot 1000 m
Raamwerk:Hardhout
Beglazing:Dubbel
Verwarming:CV-ketel - Atag
Verwarming bouwjaar:2021
Verwarmd water:CV-Ketel
Zwembad:Ja

Wettelijke gegevens

Energielabel:E

Vergelijkbare panden

Venlo
Leutherweg 9

€ 675.000 k.k.


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen
Venlo
Leutherweg 9

€ 675.000 k.k.

Venlo
Leutherweg 9

€ 675.000 k.k.